عرضه 3 مورد صکوک مرابحه مجموعاً به ارزش 2,400 میلیارد تومان

  • 405 بازدید
  • سه شنبه, 05 دی 1402 14:11

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت‌های مجتمع فولاد زاگرس اندیمشک (سهامی خاص) به مبلغ 1000 میلیارد تومان و البرز دارو (سهامی عام) به مبلغ 400 میلیارد تومان از طریق بورس تهران و صکوک مرابحه شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان (سهامی عام) به مبلغ 1000 میلیارد تومان از طریق فرابورس ایران از روز چهارشنبه مورخ 1402/10/06 عرضه عمومی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، صکوک مرابحه 1000 میلیارد تومانی شرکت مجتمع فولاد زاگرس اندیمشک با نرخ 23 درصد و دوره‌های بازپرداخت شش ماهه با ضمانت بانک تجارت و با نمادهای صزاگرس71 و صزاگرس07 با استفاده از خدمات شرکت واسط مالی مرداد چهارم به عنوان ناشر و شرکت‌های تامین سرمایه دماوند و تامین سرمایه امید به عنوان بازارگردانان و متعهدین پذیره‌نویس از طریق بورس تهران عرضه عمومی می‌شود.

عرضه دیگری که در روز چهارشنبه از طریق بورس تهران صورت خواهد گرفت، صکوک مرابحه 400 میلیارد تومانی شرکت البرز دارو با نرخ 23 درصد و دوره‌های بازپرداخت سه ماهه با ضمانت بانک رفاه کارگران و با نماد صالبر610 می‌باشد. ناشر این اوراق شرکت واسط مالی مرداد چهارم بوده و با استفاده از خدمات صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی کارون به عنوان بازارگردان و صندوق سرمایه‌گذاری نوع دوم کارا و گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما به عنوان متعهدین پذیره‌نویس منتشر می‌گردد.

فرابورس ایران همچنین میزبان عرضه صکوک مرابحه 1000 میلیارد تومانی شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان با نرخ 26 درصد و دوره‌های بازپرداخت سه ماهه بدون ضامن و با تکیه بر رتبه اعتباری A- در بلند مدت و A1 در کوتاه مدت با نماد انتخاب04 می‌باشد. این اوراق 2 ساله بوده و با استفاده از خدمات شرکت واسط مالی دی پنجم به عنوان ناشر و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی افتخار حافظ به عنوان بازارگردان بدون متعهد پذیره‌نویس منتشر می‌شود.


بالا